DYNIT OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14848892
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251220 €
- KMKR numberEE102224276
Üldandmed
- Ärinimi
- DYNIT OÜ
- Registrikood
- 14848892
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.11.2019
- KMKR number
- EE102224276
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
37/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 1220 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 1150 € → 1220 € | +1,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +393807885466
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 1220 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 1220 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 1150 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1650 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 400 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 220 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 200 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1220 € | 1150 € | 1650 € | 400 € | 220 € | 200 € |
| Ärikasum enne makse | −50,00 € | −278 € | −17,00 € | −332 € | −512 € | −960 € |
| Aruandeaasta kasum | −50,00 € | −278 € | −17,00 € | −332 € | −512 € | −960 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1147 € | 760 € | 528 € | 352 € | 274 € | 136 € |
| sh käibevarad | 1147 € | 760 € | 528 € | 352 € | 274 € | 136 € |
| sh raha | 145 € | 0,00 € | 3,00 € | 9,00 € | 49,00 € | 28,00 € |
| Omakapital | 314 € | 364 € | 132 € | −44,00 € | −122 € | −260 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 833 € | 396 € | 396 € | 396 € | 396 € | 396 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,4 % | 47,9 % | 25,0 % | -12,5 % | -44,5 % | -191,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -4,1 % | -24,2 % | -1,0 % | -83,0 % | -232,7 % | -480,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.