Registrikaart · Äriregistri kanne 14850831
Atex Est OÜ
- Registrikood14850831
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251 074 345 €
- KMKR numberEE102208153
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Atex Est OÜ
- Registrikood
- 14850831
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.11.2019
- KMKR number
- EE102208153
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pronksi tn 5-5
- Aadress kehtib alates
- 18.11.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Valentīns Ļevčenko | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Valentīns Ļevčenko | Juhatuse liige | 18.11.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Valentīns Ļevčenko | otsene osalus | 18.11.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 1 074 345 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 627 772 € → 1 074 345 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37251949126
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 1 074 345 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 1 074 345 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 627 772 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 385 854 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 148 069 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 93 297 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 429 281 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 074 345 € | 627 772 € | 1 385 854 € | 1 148 069 € | 93 297 € | 429 281 € |
| Ärikasum | 978 353 € | 516 741 € | 62 436 € | 6697 € | −4904 € | 4009 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 978 856 € | 503 776 € | 68 395 € | 6632 € | −4837 € | 3606 € |
| Aruandeaasta kasum | 978 856 € | 503 776 € | 68 395 € | 6632 € | −4837 € | 3606 € |
| Tööjõukulud | 10 965 € | 9004 € | 4079 € | 4079 € | 4079 € | 4079 € |
| Varad kokku | 2 826 277 € | 2 981 832 € | 2 102 421 € | 1 239 412 € | 307 605 € | 365 722 € |
| sh käibevarad | 2 814 577 € | 2 970 132 € | 1 908 109 € | 1 033 139 € | 196 304 € | 365 722 € |
| sh põhivarad | 11 700 € | 11 700 € | 194 312 € | 206 273 € | 111 301 € | — |
| sh raha | 82 060 € | 107 731 € | 67 430 € | 8648 € | 617 € | — |
| Omakapital | 1 558 927 € | 580 071 € | 76 295 € | 7901 € | 1269 € | 6106 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 577 571 € | 73 795 € | 5400 € | −1231 € | 3606 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 1 223 824 € | 2 357 735 € | 974 857 € | 378 121 € | 38 915 € | 359 616 € |
| Pikaajalised kohustised | 43 526 € | 44 026 € | 1 051 269 € | 853 390 € | 267 421 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 26.07.2026 | 30.06.2025 | 01.07.2024 | 18.08.2023 | 06.07.2022 | 15.07.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,2 % | 19,5 % | 3,6 % | 0,6 % | 0,4 % | 1,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 91,1 % | 80,2 % | 4,9 % | 0,6 % | −5,2 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.