Mishsnails OÜ
- Registrikood14851316
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202524 517 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Mishsnails OÜ
- Registrikood
- 14851316
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.11.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pallasti tn 40-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 24 517 € | +8,4 |
| Müügitulu muutus | 22 314 € → 24 517 € | +3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253331277
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96222 | Küünetehnikuteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Küünetehnikuteenused teenis ettevõte 2025. aastal 24 517 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Küünetehnikuteenused EMTAK 2025 | 24 517 € |
| 2024 | Küünetehnikuteenused EMTAK 2025 | 22 314 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 22 562 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 22 647 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 20 715 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 14 642 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 517 € | 22 314 € | 22 562 € | 22 647 € | 20 715 € | 14 642 € |
| Ärikasum enne makse | −249 € | 388 € | −503 € | 28,00 € | 161 € | 405 € |
| Aruandeaasta kasum | −249 € | 388 € | −503 € | 28,00 € | 161 € | 405 € |
| Tööjõukulud | 16 395 € | 14 548 € | 15 667 € | 14 954 € | 14 747 € | 11 754 € |
| Varad kokku | 3141 € | 2203 € | 1683 € | 2548 € | 2269 € | 1619 € |
| sh käibevarad | 3141 € | 2203 € | 1683 € | 2548 € | 2269 € | 1619 € |
| sh raha | 2532 € | 1805 € | 1322 € | 1961 € | — | 1619 € |
| Omakapital | 230 € | 479 € | 91,00 € | 594 € | 566 € | 405 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2911 € | 1724 € | 1592 € | 1954 € | 1703 € | 1214 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 7,3 % | 21,7 % | 5,4 % | 23,3 % | 24,9 % | 25,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,0 % | 1,7 % | -2,2 % | 0,1 % | 0,8 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.