Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14851428

Compass Public Relations OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14851428
  • Asutatud2019 (6 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202587 258 €
  • KMKR numberEE102208412

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 19.11.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.11.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Compass Public Relations OÜ
Registrikood
14851428
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.11.2019
KMKR number
EE102208412
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Lodjapuu tee 15

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu87 258 €+13,5
Müügitulu muutus520 € → 87 258 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
73301Suhtekorraldus ja teabevahetusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €22 tuh €44 tuh €65 tuh €87 tuh €2020: 47 262 €20202021: 73 610 €20212022: 57 978 €20222023: 27 317 €20232024: 520 €20242025: 87 258 €87 258 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Suhtekorraldus ja teabevahetus teenis ettevõte 2025. aastal 87 258 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 202587 258 €
2024Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2025520 €
2023Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 200827 317 €
2022Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 200857 978 €
2021Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 200873 610 €
2020Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 200847 262 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 1120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu87 258 €520 €27 317 €57 978 €73 610 €47 262 €
Ärikasum enne makse23 403 €−15 565 €18 432 €18 157 €19 588 €15 349 €
Aruandeaasta kasum20 018 €−15 565 €15 152 €15 890 €17 088 €15 349 €
Tööjõukulud55 038 €11 768 €2720 €27 789 €48 579 €17 350 €
Varad kokku32 832 €16 565 €31 640 €30 933 €27 956 €21 170 €
sh käibevarad29 594 €10 457 €22 105 €21 846 €18 939 €17 551 €
sh raha17 192 €9813 €21 846 €12 907 €
Omakapital22 726 €14 708 €30 273 €30 594 €24 937 €17 849 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised10 106 €1857 €1367 €339 €3019 €3321 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Omakapitali osakaal varadest69,2 %88,8 %95,7 %98,9 %89,2 %84,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust22,9 %-2993,3 %55,5 %27,4 %23,2 %32,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang