LCSYSTEMS OÜ
- Registrikood14853841
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202539 770 €
Üldandmed
- Ärinimi
- LCSYSTEMS OÜ
- Registrikood
- 14853841
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.11.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Metsanurme küla, Kasemetsa tee 125
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 39 770 € | +10,4 |
| Müügitulu muutus | 39 135 € → 39 770 € | +0,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +37253496003
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43211 | Elektripaigaldustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elektripaigaldustööd teenis ettevõte 2025. aastal 39 770 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 39 770 € |
| 2024 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 39 135 € |
| 2023 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 35 576 € |
| 2022 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 30 027 € |
| 2021 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 28 650 € |
| 2020 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 38 990 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 770 € | 39 135 € | 35 576 € | 30 027 € | 28 650 € | 38 990 € |
| Ärikasum enne makse | 18 829 € | 33 318 € | 28 081 € | 27 577 € | 24 943 € | 35 075 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 214 € | 28 429 € | 23 000 € | 23 735 € | 16 174 € | 35 075 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 24 717 € | 37 704 € | 30 274 € | 27 578 € | 19 159 € | 38 002 € |
| sh käibevarad | 24 189 € | 36 646 € | 28 688 € | 25 463 € | 17 044 € | 36 944 € |
| sh raha | 24 189 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 21 917 € | 37 704 € | 30 274 € | 27 578 € | 18 674 € | 37 575 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2800 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 485 € | 427 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,7 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 97,5 % | 98,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,2 % | 72,6 % | 64,7 % | 79,0 % | 56,5 % | 90,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.