BSFactory OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2842 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 24 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14857537
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20241440 €
Üldandmed
- Ärinimi
- BSFactory OÜ
- Registrikood
- 14857537
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.11.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laulupeo tn 24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
0/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 1440 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 49 851 € → 1440 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2842 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253666674
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2024. aastal 1440 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 1440 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 49 851 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 4083 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 50 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 1440 € | 49 851 € | 4083 € | 50 000 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 122 € | −25 790 € | −41 122 € | 64 889 € | 2500 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 122 € | −25 790 € | −41 122 € | 64 889 € | 2500 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 56 183 € | 11 445 € | — | — |
| Varad kokku | 101 527 € | 106 219 € | 137 828 € | 150 573 € | 5008 € | 2508 € |
| sh käibevarad | 0,00 € | 493 € | 3076 € | 8236 € | 5008 € | 2508 € |
| sh raha | 0,00 € | 493 € | — | 4669 € | 5008 € | 2508 € |
| Omakapital | 3107 € | 2985 € | 28 775 € | 69 897 € | 5008 € | 2508 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| Lühiajalised kohustised | 98 420 € | 103 234 € | 109 053 € | 80 676 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,1 % | 2,8 % | 20,9 % | 46,4 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | -1791,0 % | -82,5 % | 1589,2 % | 5,0 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2842 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.