Gusaro OÜ
- Registrikood14859677
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025157 791 €
- KMKR numberEE102242229
Üldandmed
- Ärinimi
- Gusaro OÜ
- Registrikood
- 14859677
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.12.2019
- KMKR number
- EE102242229
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Poordi tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 157 791 € | +15,9 |
| Müügitulu muutus | 129 735 € → 157 791 € | +6,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37259197771
- Veebileht mrcap.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 157 791 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 157 791 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 129 735 € |
| 2023 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 122 623 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 89 553 € |
| 2022 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 95 909 € |
| 2021 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 56 982 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 18 750 € |
| 2020 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 38 983 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 157 791 € | 129 735 € | 212 176 € | 95 909 € | 77 772 € | 38 983 € |
| Ärikasum enne makse | 5995 € | 737 € | 8217 € | 5030 € | −877 € | −7825 € |
| Aruandeaasta kasum | 5995 € | 737 € | 8217 € | 5030 € | −877 € | −7825 € |
| Tööjõukulud | 68 850 € | 65 577 € | 51 033 € | 35 270 € | 26 013 € | 11 535 € |
| Varad kokku | 274 665 € | 279 729 € | 28 258 € | 24 476 € | 40 739 € | 14 086 € |
| sh käibevarad | 29 184 € | 28 281 € | 26 018 € | 20 932 € | 35 891 € | 8979 € |
| sh raha | 22 349 € | 23 107 € | 18 635 € | 11 735 € | 3525 € | 2955 € |
| Omakapital | 11 277 € | 5282 € | 4545 € | −3672 € | −8702 € | −7825 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 110 908 € | 110 995 € | 6998 € | 9633 € | 49 441 € | 21 911 € |
| Pikaajalised kohustised | 152 480 € | 163 452 € | 16 715 € | 18 515 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,1 % | 1,9 % | 16,1 % | -15,0 % | -21,4 % | -55,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,8 % | 0,6 % | 3,9 % | 5,2 % | -1,1 % | -20,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.