Andmete seisÄriregistri avaandmed — 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 06.11.2026Registris 372 075 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14861409

Maya Holdings OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuOÜ
  • Registrikood14861409
  • Asutatud2019 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202422 780 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 1019 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 06.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

58/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 01.11.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 03.12.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.12.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 01.11.2026
Ärinimi
Maya Holdings OÜ
Registrikood
14861409
Õiguslik vorm
OÜ
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.12.2019
KMKR number
—
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala tn 7-2
Aadress kehtib alates
03.12.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 01.11.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Vasant Madhav Dattanand Shenoy100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 01.11.2026
IsikRollAlates
B2baltics consulting OÜKontaktisik03.12.2019
Vasant Madhav Dattanand ShenoyJuhatuse liige03.12.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 01.11.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Vasant Madhav Dattanand Shenoyotsene osalus03.12.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu22 780 €+8,1
Müügitulu muutus3500 € → 22 780 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 01.11.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala
70221Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5695 €11 tuh €17 tuh €23 tuh €20212022202322 780 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 22 780 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202522 780 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20083500 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200815 500 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20081450 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
Näita tabelit (6 aastat)
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu0,00 €22 780 €3500 €15 500 €1450 €—
Ärikasum0,00 €−13 426 €3044 €−136 €−1875 €−578 €
Kasum enne tulumaksustamist4,00 €−13 407 €3048 €−136 €−1875 €−578 €
Aruandeaasta kasum4,00 €−13 407 €3048 €−136 €−1875 €−578 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku9,00 €6546 €3501 €77,00 €47,00 €872 €
sh käibevarad9,00 €6546 €3501 €77,00 €47,00 €872 €
sh raha9,00 €6546 €————
Omakapital−10 444 €−10 448 €2959 €−89,00 €47,00 €−578 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−12 948 €459 €−2589 €−2453 €−578 €—
Lühiajalised kohustised10 453 €16 994 €542 €166 €0,00 €1450 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Aruanne esitatud28.09.202628.09.202628.06.202411.07.202327.06.202208.06.2021
Omakapitali osakaal varadest−116 044,4 %−159,6 %84,5 %−115,6 %100,0 %−66,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust—−58,9 %87,1 %−0,9 %−129,3 %—

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Majandusaasta aruanded

e-äriregister

Aruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.

  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020

Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.

Maksuvõlg

EMTA · 06.11.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 06.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

  1. 05.10.20262 muudatust
    VäliVaremNüüdAllikas
    Põhitegevusala7022170201Äriregister
    Viimane esitatud aruanne20232025Äriregister

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang