Registrikaart · Äriregistri kanne 14864388
RSE OÜ
- Registrikood14864388
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 202522
- Müügitulu 20252 568 531 €
- KMKR numberEE102237690
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RSE OÜ
- Registrikood
- 14864388
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.12.2019
- KMKR number
- EE102237690
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Kopli küla, Piiri tn 11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 22 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 2 568 531 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 145 899 € → 2 568 531 € | +5,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 68111 | Enda kinnisvara ost ja müük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 2 544 531 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 2 544 531 € |
| 2025 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 24 000 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 2 083 699 € |
| 2024 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 62 200 € |
| 2023 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 2 442 801 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 146 000 € |
| 2022 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 1 744 285 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 1 404 874 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 1 152 838 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 22 |
| 2024 | 22 |
| 2023 | 22 |
| 2022 | 22 |
| 2021 | 22 |
| 2020 | 22 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 568 531 € | 2 145 899 € | 2 588 801 € | 1 744 285 € | 1 404 874 € | 1 152 838 € |
| Ärikasum enne makse | 218 158 € | 24 035 € | 254 755 € | 69 423 € | 27 089 € | 89 614 € |
| Aruandeaasta kasum | 162 994 € | 24 035 € | 254 755 € | 69 423 € | 27 089 € | 89 614 € |
| Tööjõukulud | 1 162 522 € | 1 021 503 € | 1 150 036 € | 952 757 € | 894 330 € | 833 976 € |
| Varad kokku | 616 419 € | 441 573 € | 647 413 € | 399 476 € | 227 120 € | 174 826 € |
| sh käibevarad | 559 038 € | 380 059 € | 610 022 € | 334 633 € | 156 094 € | 168 150 € |
| sh raha | 154 566 € | 77 559 € | 313 277 € | 91 014 € | 19 280 € | 11 822 € |
| Omakapital | 446 785 € | 283 790 € | 440 881 € | 186 127 € | 116 703 € | 89 614 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 141 875 € | 151 724 € | 202 966 € | 184 331 € | 73 975 € | 85 212 € |
| Pikaajalised kohustised | 27 759 € | 6059 € | 3566 € | 29 018 € | 36 442 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,5 % | 64,3 % | 68,1 % | 46,6 % | 51,4 % | 51,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,3 % | 1,1 % | 9,8 % | 4,0 % | 1,9 % | 7,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.