Tertina OÜ
- Registrikood14866536
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202526 184 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Tertina OÜ
- Registrikood
- 14866536
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.12.2019
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Tiskre küla, Puisniidu tee 24-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
60/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 26 184 € | +8,7 |
| Müügitulu muutus | 12 202 € → 26 184 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725176773
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 81221 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 13 580 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 13 580 € |
| 2025 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2025 | 12 604 € |
| 2024 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2025 | 12 202 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 16 807 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 12 025 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 7770 € |
| 2020 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 27 323 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 184 € | 12 202 € | 16 807 € | 12 025 € | 7770 € | 27 323 € |
| Ärikasum enne makse | 14 384 € | −481 € | 59,00 € | −288 € | 229 € | 7527 € |
| Aruandeaasta kasum | 14 384 € | −481 € | 59,00 € | −978 € | 229 € | 7527 € |
| Tööjõukulud | 9982 € | 9309 € | 11 186 € | 6154 € | 0,00 € | 8262 € |
| Varad kokku | 21 974 € | 7306 € | 7855 € | 8649 € | 10 843 € | 7800 € |
| sh käibevarad | 21 974 € | 7306 € | 7855 € | 8649 € | 10 843 € | 7800 € |
| sh raha | 13 826 € | 7306 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 20 479 € | 6095 € | 6576 € | 6518 € | 10 256 € | 7527 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1495 € | — | 1279 € | 2131 € | 587 € | 273 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 1211 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,2 % | 83,4 % | 83,7 % | 75,4 % | 94,6 % | 96,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 54,9 % | -3,9 % | 0,4 % | -8,1 % | 2,9 % | 27,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.