KAYTER OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14866789
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025412 274 €
- KMKR numberEE102239423
Üldandmed
- Ärinimi
- KAYTER OÜ
- Registrikood
- 14866789
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.12.2019
- KMKR number
- EE102239423
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 412 274 € | +19,7 |
| Müügitulu muutus | 423 230 € → 412 274 € | -0,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58291 | Muu tarkvara kirjastamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 412 274 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 412 274 € |
| 2024 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 423 230 € |
| 2023 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 414 375 € |
| 2022 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 285 536 € |
| 2021 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 355 890 € |
| 2020 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 296 449 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 412 274 € | 423 230 € | 414 375 € | 285 536 € | 355 890 € | 296 449 € |
| Ärikasum enne makse | 243 889 € | 268 833 € | 224 800 € | 33 263 € | 184 645 € | 173 267 € |
| Aruandeaasta kasum | 187 479 € | 235 980 € | 212 978 € | 20 006 € | 165 895 € | 173 267 € |
| Tööjõukulud | 8351 € | 16 286 € | 30 208 € | 83 608 € | 17 377 € | 6120 € |
| Varad kokku | 453 653 € | 487 562 € | 397 347 € | 247 482 € | 289 141 € | 189 296 € |
| sh käibevarad | 451 740 € | 484 633 € | 393 403 € | 247 482 € | 289 141 € | 189 296 € |
| sh raha | 122 360 € | 99 072 € | 338 951 € | 215 831 € | 265 226 € | 189 138 € |
| Omakapital | 442 733 € | 457 769 € | 376 455 € | 226 668 € | 266 662 € | 175 767 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 920 € | 29 793 € | 20 892 € | 20 814 € | 22 479 € | 13 529 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,6 % | 93,9 % | 94,7 % | 91,6 % | 92,2 % | 92,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 45,5 % | 55,8 % | 51,4 % | 7,0 % | 46,6 % | 58,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.