Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14873200

XSK OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14873200
  • Asutatud2019 (6 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 202413 118 €
  • KMKR numberEE102331143
  • Sellel aadressil on registreeritud 24 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

27/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20192020202120222023202420252026Asutatud 20.12.2019Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.12.2019 2019, Esimene aruanne 2020, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
XSK OÜ
Registrikood
14873200
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.12.2019
KMKR number
EE102331143
Aadress
Harju maakond, Harku vald, Muraste küla, Sauna tn 4-6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 27 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu13 118 €+5,9
Müügitulu muutus81 330 € → 13 118 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
73121Reklaami vahendamine meediasPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €51 tuh €102 tuh €153 tuh €204 tuh €2020: 54 970 €20202021: 79 679 €20212022: 203 638 €203 638 €20222023: 81 330 €20232024: 13 118 €13 118 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Reklaami vahendamine meedias teenis ettevõte 2024. aastal 13 118 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Reklaami vahendamine meedias EMTAK 202513 118 €
2023Reklaami vahendamine meedias EMTAK 200881 330 €
2022Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008203 638 €
2021Reklaami vahendamine meedias EMTAK 200879 679 €
2020Reklaami vahendamine meedias EMTAK 200854 970 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 1120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 112024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221
20211
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20242023202220212020
Müügitulu13 118 €81 330 €203 638 €79 679 €54 970 €
Ärikasum enne makse−1424 €49 478 €170 090 €58 902 €18 369 €
Aruandeaasta kasum−1424 €43 331 €159 676 €55 228 €18 369 €
Tööjõukulud9634 €9634 €9634 €8028 €8831 €
Varad kokku188 972 €190 841 €178 848 €62 976 €21 672 €
sh käibevarad188 972 €190 542 €178 250 €62 079 €20 034 €
sh raha111 919 €189 870 €177 919 €56 079 €20 034 €
Omakapital187 838 €189 707 €177 714 €61 403 €20 869 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1134 €1134 €1134 €1573 €803 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11111
Omakapitali osakaal varadest99,4 %99,4 %99,4 %97,5 %96,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust-10,9 %53,3 %78,4 %69,3 %33,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang