Dataprofit OÜ
- Registrikood14877126
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025130 680 €
- KMKR numberEE102219294
Üldandmed
- Ärinimi
- Dataprofit OÜ
- Registrikood
- 14877126
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.12.2019
- KMKR number
- EE102219294
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kuristiku tn 1-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 130 680 € | +15,1 |
| Müügitulu muutus | 127 320 € → 130 680 € | +0,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 130 680 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 130 680 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 127 320 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 162 299 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 50 790 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 122 774 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 143 682 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 130 680 € | 127 320 € | 162 299 € | 50 790 € | 122 774 € | 143 682 € |
| Ärikasum enne makse | 84 062 € | 83 428 € | 125 008 € | 23 461 € | 98 328 € | 127 236 € |
| Aruandeaasta kasum | 84 062 € | 83 428 € | 125 008 € | 23 461 € | 98 328 € | 127 236 € |
| Tööjõukulud | 14 144 € | 14 057 € | 11 000 € | 10 198 € | 10 198 € | 4249 € |
| Varad kokku | 541 724 € | 471 150 € | 405 123 € | 287 276 € | 274 931 € | 127 979 € |
| sh käibevarad | 336 217 € | 264 185 € | 196 700 € | 77 395 € | 63 591 € | 127 979 € |
| sh raha | 335 956 € | 263 820 € | 196 700 € | 77 395 € | 60 186 € | — |
| Omakapital | 455 329 € | 371 266 € | 287 838 € | 162 830 € | 139 368 € | 127 236 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 701 € | 695 € | 5755 € | 1383 € | 1063 € | 743 € |
| Pikaajalised kohustised | 85 694 € | 99 189 € | 111 530 € | 123 063 € | 134 500 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,1 % | 78,8 % | 71,0 % | 56,7 % | 50,7 % | 99,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 64,3 % | 65,5 % | 77,0 % | 46,2 % | 80,1 % | 88,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.