Registrikaart · Äriregistri kanne 14877635
GrowthX OÜ
- Registrikood14877635
- Asutatud2019 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20252853 €
- KMKR numberEE102277715
- Sellel aadressil on registreeritud 4774 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- GrowthX OÜ
- Registrikood
- 14877635
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.12.2019
- KMKR number
- EE102277715
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
- Aadress kehtib alates
- 30.12.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kyle Ryan Klinkradt | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kyle Ryan Klinkradt | Juhatuse liige | 30.12.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kyle Ryan Klinkradt | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 30.12.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 21 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 2853 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 6582 € → 2853 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+4917676537067
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 2853 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 2853 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 6582 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 21 351 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 158 291 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 536 285 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 163 412 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (6 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2853 € | 6582 € | 21 351 € | 158 291 € | 536 285 € | 163 412 € |
| Ärikasum | −160 503 € | −124 755 € | −106 852 € | 57 686 € | 451 023 € | 127 721 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −130 899 € | −32 303 € | −52 481 € | −3457 € | 451 023 € | 127 721 € |
| Aruandeaasta kasum | −130 899 € | −32 303 € | −52 481 € | −3457 € | 451 023 € | 127 721 € |
| Tööjõukulud | 97 545 € | 94 629 € | 79 018 € | 52 000 € | 27 000 € | 15 000 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 363 487 € | 493 669 € | 526 211 € | 578 712 € | 585 629 € | 136 114 € |
| sh käibevarad | 363 487 € | 493 669 € | 526 211 € | 578 712 € | 585 629 € | 136 114 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 37 258 € | 111 374 € | 184 607 € | 133 930 € | 580 882 € | 135 040 € |
| Omakapital | 362 104 € | 493 002 € | 525 306 € | 577 787 € | 581 244 € | 127 721 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 490 503 € | 522 805 € | 575 287 € | 578 744 € | 127 721 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 1383 € | 667 € | 905 € | 925 € | 4385 € | 8393 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −160 503 € | −124 755 € | −106 852 € | 57 686 € | 451 023 € | 127 721 € |
| Aruanne esitatud | 13.03.2026 | 30.06.2025 | 29.05.2024 | 28.06.2023 | 11.07.2022 | 27.04.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,3 % | 93,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4588,1 % | −490,8 % | −245,8 % | −2,2 % | 84,1 % | 78,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 05.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 12.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 204 € nimekirjas ei kajastu EMTA - 28.09.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 252 € nimekirjas 204 € EMTA
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.