Registrikaart · Äriregistri kanne 14879119
Calistex Varahaldus OÜ
- Registrikood14879119
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20211875 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Calistex Varahaldus OÜ
- Registrikood
- 14879119
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.01.2020
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 7500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Umbusi küla, Anso
- Aadress kehtib alates
- 18.03.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kamastone OÜ | 66,67 % · 5000 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Vikaston OÜ | 33,33 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andres Altpere | Juhatuse liige | 14.03.2022 |
| Leo Kohv | Juhatuse liige | 22.03.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Leo Kohv | kaudne osalus | 24.05.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 20 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1875 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 8100 € → 1875 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64201 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2021. aastal 1875 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 1875 € |
| 2020 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 8100 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1875 € | 8100 € |
| Ärikasum | — | −250 € | −120 € | −5679 € | −3125 € | −1984 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | — | −250 € | −120 € | 18 822 € | 200 778 € | −1978 € |
| Aruandeaasta kasum | — | −250 € | −120 € | 18 822 € | 200 778 € | −1978 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 313 948 € | 313 948 € | 313 898 € | 313 918 € | 279 833 € | 1302 € |
| sh käibevarad | 11 169 € | 11 169 € | 11 119 € | 11 139 € | 9088 € | 1302 € |
| sh põhivarad | 302 779 € | 302 779 € | 302 779 € | 302 779 € | 270 745 € | — |
| sh raha | 9169 € | 9169 € | 9119 € | 9139 € | 9088 € | 1302 € |
| Omakapital | 224 752 € | 224 752 € | 225 002 € | 225 122 € | 201 300 € | 522 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 7500 € | 7500 € | 7500 € | 7500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 217 252 € | 217 502 € | 217 622 € | 198 800 € | −1978 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 89 196 € | 89 196 € | 88 896 € | 88 796 € | 75 780 € | 780 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 2753 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 08.06.2026 | 16.05.2026 | 05.09.2024 | 05.01.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,6 % | 71,6 % | 71,7 % | 71,7 % | 71,9 % | 40,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | 10 708,2 % | −24,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.