Erix House OÜ
- Registrikood14880080
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024351 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Erix House OÜ
- Registrikood
- 14880080
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.01.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Meremõisa küla, Männimäe tee 8-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
20/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 351 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 9795 € → 351 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725160284
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2024. aastal 351 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 351 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 9795 € |
| 2022 | Lammutamine EMTAK 2008 | 3496 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 48 000 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 8388 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 351 € | 9795 € | 3496 € | 48 000 € | 8388 € |
| Ärikasum enne makse | 1801 € | 7580 € | 2904 € | 6920 € | 8388 € |
| Aruandeaasta kasum | 1801 € | 7580 € | 2904 € | 6920 € | 8388 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 69 879 € | 53 332 € | 45 752 € | 28 748 € | 43 088 € |
| sh käibevarad | 51 879 € | 35 332 € | 27 752 € | 10 748 € | 88,00 € |
| sh raha | 204 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 27 589 € | 25 792 € | 18 212 € | 15 308 € | 8388 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Pikaajalised kohustised | 42 290 € | 27 540 € | 27 540 € | 13 440 € | 34 700 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,5 % | 48,4 % | 39,8 % | 53,2 % | 19,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 513,1 % | 77,4 % | 83,1 % | 14,4 % | 100,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.