Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14882529

Villo Family OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14882529
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202549 412 €
  • KMKR numberEE102220979

Usaldusväärsuse indeks

32/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 07.01.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.01.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Villo Family OÜ
Registrikood
14882529
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.01.2020
KMKR number
EE102220979
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala tn 7-18
Aadress kehtib alates
07.01.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Andres Villomann88 % · 2200 €Ainuomand01.09.2023
inger reimann12 % · 300 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Andres VillomannJuhatuse liige07.01.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Andres Villomannotsene osalus07.01.2020
Inger Reimannotsene osalus07.01.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu49 412 €+11,2
Müügitulu muutus244 510 € → 49 412 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
73111Reklaamiagentuuride tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €126 tuh €253 tuh €379 tuh €506 tuh €202020212022505 557 €2023202449 412 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 49 412 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 202549 412 €
2024Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025244 510 €
2023Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008505 557 €
2022Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008294 677 €
2021Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008192 529 €
2020Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008317 347 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011112020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu49 412 €244 510 €505 557 €294 677 €192 529 €317 347 €
Ärikasum−33 354 €908 449 €287 843 €138 819 €125 973 €364 048 €
Kasum enne tulumaksustamist452 789 €939 666 €284 766 €133 879 €130 492 €358 063 €
Aruandeaasta kasum452 789 €939 666 €284 766 €133 879 €130 479 €358 063 €
Tööjõukulud16 333 €12 507 €11 641 €10 501 €9706 €9414 €
Põhivarade kulum26 679 €25 609 €13 411 €7823 €
Varad kokku2 306 370 €1 858 805 €921 552 €640 152 €497 327 €368 227 €
sh käibevarad138 312 €1 125 744 €378 548 €405 748 €139 846 €97 549 €
sh põhivarad2 168 058 €733 061 €543 004 €234 404 €357 481 €270 678 €
sh raha118 554 €1 052 387 €275 423 €318 202 €38 343 €28 644 €
Omakapital2 302 143 €1 849 354 €909 688 €624 922 €491 042 €360 563 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1 846 854 €907 188 €622 422 €488 543 €358 063 €0,00 €
Lühiajalised kohustised4227 €9451 €11 864 €15 230 €6285 €7664 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Ärikasum enne kulumit−6675 €934 058 €301 254 €146 642 €
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202530.06.202430.06.202303.02.202217.02.2021
Omakapitali osakaal varadest99,8 %99,5 %98,7 %97,6 %98,7 %97,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust916,4 %384,3 %56,3 %45,4 %67,8 %112,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang