Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14882972

Aiaingel OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14882972
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 202510
  • Müügitulu 20257644 €
  • KMKR numberEE102456390

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 08.01.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.01.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Aiaingel OÜ
Registrikood
14882972
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.01.2020
KMKR number
EE102456390
Aadress
Järva maakond, Paide linn, Sillaotsa küla, Sillaotsa tn 12

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv10 töötajat viimases aruandes+10
Müügitulu7644 €+3,8
Müügitulu muutus8799 € → 7644 €-3,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01191LillekasvatusPõhitegevusala
55205Kodumajutused

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6233 €12 tuh €19 tuh €25 tuh €2020: 3208 €20202021: 5277 €20212022: 24 933 €24 933 €20222023: 22 475 €20232024: 8799 €20242025: 7644 €7644 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Lillekasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 6000 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Lillekasvatus EMTAK 20256000 €
2025Kodumajutused EMTAK 20251644 €
2024Lillekasvatus EMTAK 20257854 €
2024Kodumajutused EMTAK 2025945 €
2023Lillekasvatus EMTAK 200815 174 €
2023Kodumajutused EMTAK 20086464 €
2023Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008837 €
2022Lillekasvatus EMTAK 20089000 €
2022Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 20086000 €
2022Kodumajutused EMTAK 20086000 €
2022Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20083933 €
2021Lillekasvatus EMTAK 20083000 €
2021Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 20081877 €
2021Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008400 €
2020Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 20081808 €
2020Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008900 €
2020Lillekasvatus EMTAK 2008500 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0358102020: 020202021: 020212022: 120222023: 120232024: 020242025: 10102025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202510
20240
20231
20221
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu7644 €8950 €22 475 €24 933 €5277 €3208 €
Ärikasum enne makse144 €450 €0,00 €136 €867 €1137 €
Aruandeaasta kasum144 €450 €0,00 €136 €867 €1137 €
Tööjõukulud6184 €0,00 €3531 €5944 €0,00 €0,00 €
Varad kokku12 613 €12 044 €11 942 €14 942 €4504 €3637 €
sh käibevarad2850 €2281 €2179 €2442 €2004 €1137 €
sh raha850 €281 €179 €1281 €1158 €319 €
Omakapital4784 €4640 €4640 €4640 €4504 €3637 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2000 €2000 €2000 €4000 €0,00 €0,00 €
Pikaajalised kohustised5829 €5404 €5302 €6302 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1001100
Omakapitali osakaal varadest37,9 %38,5 %38,9 %31,1 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,9 %5,0 %0,0 %0,5 %16,4 %35,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang