Registrikaart · Äriregistri kanne 14883747
RoosaRoos OÜ
- Registrikood14883747
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025179 803 €
- KMKR numberEE102221402
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RoosaRoos OÜ
- Registrikood
- 14883747
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.01.2020
- KMKR number
- EE102221402
- Aadress
- Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Jõgeva linn, Aia tn 33
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 179 803 € | +16,4 | |
| Müügitulu muutus | 168 904 € → 179 803 € | +1,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725163043
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47761 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 179 803 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2025 | 179 803 € |
| 2024 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2025 | 168 904 € |
| 2023 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 169 872 € |
| 2022 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 155 195 € |
| 2021 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 123 140 € |
| 2020 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 91 372 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 179 803 € | 168 904 € | 169 872 € | 155 195 € | 123 140 € | 91 372 € |
| Ärikasum enne makse | 1581 € | 3561 € | −1412 € | −376 € | 1774 € | −7103 € |
| Aruandeaasta kasum | 1581 € | 3561 € | −1412 € | −376 € | 1774 € | −7103 € |
| Tööjõukulud | 42 412 € | 32 447 € | 39 583 € | 34 992 € | 26 513 € | 20 251 € |
| Varad kokku | 19 715 € | 17 361 € | 20 178 € | 14 848 € | 12 144 € | 11 272 € |
| sh käibevarad | 19 465 € | 16 861 € | 19 428 € | 13 848 € | 12 144 € | 11 272 € |
| sh raha | 2521 € | 473 € | 3204 € | 4574 € | 5314 € | 5088 € |
| Omakapital | 4857 € | 2676 € | 1745 € | 2295 € | 671 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 858 € | 14 685 € | 18 433 € | 12 553 € | 11 473 € | 11 272 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,6 % | 15,4 % | 8,6 % | 15,5 % | 5,5 % | 0,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,9 % | 2,1 % | −0,8 % | −0,2 % | 1,4 % | −7,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.