Registrikaart · Äriregistri kanne 14884698
CNC Titans OÜ
- Registrikood14884698
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025177 769 €
- KMKR numberEE102245459
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6279 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- CNC Titans OÜ
- Registrikood
- 14884698
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.01.2020
- KMKR number
- EE102245459
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 122-40
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 177 769 € | +16,4 | |
| Müügitulu muutus | 175 444 € → 177 769 € | +0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 6279 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253320309
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 177 769 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 177 769 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 175 444 € |
| 2023 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 160 406 € |
| 2022 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 108 709 € |
| 2021 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 99 006 € |
| 2020 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 62 447 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 177 769 € | 175 444 € | 160 406 € | 108 709 € | 99 006 € | 62 447 € |
| Ärikasum enne makse | 19 638 € | −10 450 € | 20 850 € | 33 152 € | 43 781 € | 38 398 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 638 € | −10 450 € | 20 850 € | 33 152 € | 43 781 € | 38 398 € |
| Tööjõukulud | 85 139 € | 98 395 € | 85 345 € | 44 605 € | 14 984 € | 3737 € |
| Varad kokku | 237 753 € | 233 400 € | 298 336 € | 285 171 € | 91 401 € | 51 069 € |
| sh käibevarad | 73 825 € | 58 379 € | 79 362 € | 65 933 € | 89 012 € | 51 069 € |
| sh raha | 25 468 € | 50 728 € | 55 714 € | 63 045 € | 54 486 € | — |
| Omakapital | 149 084 € | 129 446 € | 139 895 € | 119 045 € | 85 893 € | 40 898 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 82 304 € | 57 697 € | 76 451 € | 60 207 € | 5508 € | 10 171 € |
| Pikaajalised kohustised | 6365 € | 46 257 € | 81 990 € | 105 919 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,7 % | 55,5 % | 46,9 % | 41,7 % | 94,0 % | 80,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,0 % | −6,0 % | 13,0 % | 30,5 % | 44,2 % | 61,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6279 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.