Indika OÜ
- Registrikood14885284
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202520 412 €
- KMKR numberEE102381834
Üldandmed
- Ärinimi
- Indika OÜ
- Registrikood
- 14885284
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.01.2020
- KMKR number
- EE102381834
- Aadress
- Harju maakond, Raasiku vald, Raasiku alevik, Tallinna mnt 12b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
28/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 20 412 € | +7,7 |
| Müügitulu muutus | 64 553 € → 20 412 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258022366
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 20 412 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 20 412 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 64 553 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 34 834 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 4629 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 21 035 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 30 720 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 412 € | 64 553 € | 34 834 € | 4629 € | 21 035 € | 30 720 € |
| Ärikasum enne makse | 101 419 € | 8762 € | 733 € | −1427 € | 10 573 € | 22 639 € |
| Aruandeaasta kasum | 101 419 € | 8762 € | 733 € | −1427 € | 10 573 € | 22 639 € |
| Tööjõukulud | 5779 € | 5412 € | 5123 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 175 917 € | 82 978 € | 69 410 € | 64 785 € | 33 219 € | 22 639 € |
| sh käibevarad | 21 973 € | 30 407 € | 12 874 € | 20 112 € | 16 692 € | 13 093 € |
| sh raha | 18 160 € | 18 254 € | 2057 € | 2135 € | 9564 € | 13 093 € |
| Omakapital | 142 699 € | 41 280 € | 32 518 € | 31 785 € | 33 212 € | 22 639 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 218 € | 41 698 € | 36 892 € | 33 000 € | 7,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,1 % | 49,7 % | 46,8 % | 49,1 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 496,9 % | 13,6 % | 2,1 % | -30,8 % | 50,3 % | 73,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.