Registrikaart · Äriregistri kanne 14886467
DBWH OÜ
- Registrikood14886467
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202431 500 €
- KMKR numberEE102245190
- Sellel aadressil on registreeritud 567 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- DBWH OÜ
- Registrikood
- 14886467
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.01.2020
- KMKR number
- EE102245190
- Osa- või aktsiakapital
- 2502 €
- Majandusaasta
- 01.02 — 31.01
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Järvevana tee 9
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ahmed Ghorbal | 100 % · 2502 € | Ainuomand | 02.01.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ahmed Ghorbal | Juhatuse liige | 13.01.2020 |
| e-resident store OÜ | Kontaktisik | 19.02.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ahmed Ghorbal | otsene osalus | 13.01.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 29 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 31 500 € | +9,4 | |
| Müügitulu muutus | 122 550 € → 31 500 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64211 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 31 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 31 500 € |
| 2023 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 122 550 € |
| 2022 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 8500 € |
| 2021 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 39 510 € |
| 2020 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 201 169 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 500 € | 122 550 € | 8500 € | 39 510 € | 201 169 € |
| Ärikasum | 25 993 € | 50 257 € | −2392 € | −5910 € | 154 986 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 147 290 € | 354 477 € | −2392 € | −5948 € | 154 322 € |
| Aruandeaasta kasum | 147 290 € | 354 477 € | −2392 € | −5948 € | 154 322 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 035 248 € | 502 958 € | 150 134 € | 149 254 € | 154 475 € |
| sh käibevarad | 131 827 € | 134 470 € | 13 591 € | 22 318 € | 82 558 € |
| sh põhivarad | 903 421 € | 368 488 € | 136 543 € | 126 936 € | 71 917 € |
| sh raha | 2971 € | 3807 € | — | — | 208 € |
| Omakapital | 1 035 248 € | 502 958 € | 148 481 € | 148 374 € | 154 322 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2502 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 502 958 € | 148 481 € | 148 374 € | 154 322 € | — |
| Lühiajalised kohustised | — | 0,00 € | 1653 € | 880 € | 153 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 02.10.2025 | 26.11.2024 | 19.12.2023 | 29.08.2023 | 14.04.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 98,9 % | 99,4 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 467,6 % | 289,3 % | −28,1 % | −15,1 % | 76,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.