Registrikaart · Äriregistri kanne 14887314
Rnb Auto OÜ
- Registrikood14887314
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202548 991 €
- KMKR numberEE102223947
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Rnb Auto OÜ
- Registrikood
- 14887314
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.01.2020
- KMKR number
- EE102223947
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Savi tn 37-12
- Aadress kehtib alates
- 14.01.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Robin Kurvits | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kadi Siilbek | Juhatuse liige | 06.08.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Robin Kurvits | otsene osalus | 14.01.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 48 991 € | +11,2 | |
| Müügitulu muutus | 143 872 € → 48 991 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253541229
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46711 | Mootorsõidukite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 48 991 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2025 | 48 991 € |
| 2024 | Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 143 872 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 106 601 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 104 703 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 77 578 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 25 740 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 48 991 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 48 991 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 48 991 € | 143 872 € | 106 601 € | 104 703 € | 77 578 € | 25 740 € |
| Ärikasum | −4794 € | 6979 € | 5132 € | 2956 € | 1512 € | 20 457 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −4790 € | 6980 € | 5133 € | 2956 € | 1513 € | 20 457 € |
| Aruandeaasta kasum | −4790 € | 6980 € | 5133 € | 2956 € | 1513 € | 20 457 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 76,00 € | 76,00 € | 75,00 € | 76,00 € | 76,00 € | 54,00 € |
| Varad kokku | 73 523 € | 78 633 € | 69 043 € | 59 193 € | 47 615 € | 54 948 € |
| sh käibevarad | 73 199 € | 78 234 € | 68 568 € | 58 643 € | 46 989 € | 54 246 € |
| sh põhivarad | 324 € | 399 € | 475 € | 550 € | 626 € | 702 € |
| sh raha | 34 862 € | 28 956 € | 18 979 € | 16 171 € | 1741 € | 4335 € |
| Omakapital | 3098 € | 7889 € | 12 558 € | 7425 € | 4470 € | 22 957 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 5388 € | −1591 € | 4925 € | 1969 € | 457 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 61,00 € | 380 € | 77,00 € | 528 € | 5,00 € | 2691 € |
| Pikaajalised kohustised | 70 364 € | 70 364 € | 56 408 € | 51 240 € | 43 140 € | 29 300 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −4718 € | 7055 € | 5207 € | 3032 € | 1588 € | 20 511 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 29.06.2025 | 28.06.2024 | 26.06.2023 | 30.06.2022 | 28.06.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,2 % | 10,0 % | 18,2 % | 12,5 % | 9,4 % | 41,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −9,8 % | 4,9 % | 4,8 % | 2,8 % | 2,0 % | 79,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.