Registrikaart · Äriregistri kanne 14896738
Cedric Michel OÜ
- Registrikood14896738
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025504 531 €
- KMKR numberEE102230503
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Cedric Michel OÜ
- Registrikood
- 14896738
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.01.2020
- KMKR number
- EE102230503
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Päevalille tn 8-86
- Aadress kehtib alates
- 24.09.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jean-Cédric Raymond Michel | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jean-Cédric Raymond Michel | Juhatuse liige | 24.01.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jean-Cédric Raymond Michel | otsene osalus | 24.01.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 504 531 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 414 697 € → 504 531 € | +6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37259181808
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63921 | Muu infoalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu infoalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 504 531 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 504 531 € |
| 2024 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 414 697 € |
| 2023 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 546 046 € |
| 2022 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 299 913 € |
| 2021 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 361 460 € |
| 2020 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 280 188 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 504 531 € | 414 697 € | 546 046 € | 299 913 € | 361 460 € | 280 188 € |
| Ärikasum | 208 391 € | 189 863 € | 155 006 € | 118 086 € | 189 940 € | 177 580 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 207 397 € | 190 473 € | 163 649 € | 118 775 € | 185 044 € | 177 585 € |
| Aruandeaasta kasum | 165 089 € | 161 530 € | 131 105 € | 104 528 € | 150 044 € | 177 585 € |
| Tööjõukulud | 29 955 € | 18 288 € | 19 950 € | 17 955 € | 16 496 € | 8895 € |
| Varad kokku | 279 038 € | 247 983 € | 315 003 € | 261 694 € | 205 553 € | 195 500 € |
| sh käibevarad | 266 236 € | 241 283 € | 307 031 € | 249 377 € | 188 148 € | 173 933 € |
| sh põhivarad | 12 802 € | 6700 € | 7972 € | 12 317 € | 17 405 € | 21 567 € |
| sh raha | 266 090 € | 238 712 € | 304 506 € | 249 224 € | 187 342 € | 172 562 € |
| Omakapital | 215 546 € | 200 457 € | 197 520 € | 221 390 € | 190 129 € | 177 585 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 47 957 € | 36 427 € | 63 915 € | 114 362 € | 37 585 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 63 492 € | 47 526 € | 117 483 € | 40 304 € | 15 424 € | 17 915 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 18.03.2025 | 30.07.2024 | 31.05.2023 | 26.06.2022 | 10.03.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,2 % | 80,8 % | 62,7 % | 84,6 % | 92,5 % | 90,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 32,7 % | 39,0 % | 24,0 % | 34,9 % | 41,5 % | 63,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.