Registrikaart · Äriregistri kanne 14909978
Tornkaja OÜ
- Registrikood14909978
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 202512
- Müügitulu 20253 578 429 €
- KMKR numberEE102231434
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tornkaja OÜ
- Registrikood
- 14909978
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.02.2020
- KMKR number
- EE102231434
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 76
- Aadress kehtib alates
- 02.04.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: ALEXANDRA SAUSKINA | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 15.02.2020 |
| Alexandra Sauskina | Juhatuse liige | 13.03.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alexandra Sauskina | otsene osalus | 14.06.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 3 578 429 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 397 327 € → 3 578 429 € | +1,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47731 | Ravimite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Apteekide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 3 578 429 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 3 578 429 € |
| 2024 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 3 397 327 € |
| 2023 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 3 148 971 € |
| 2022 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 2 966 422 € |
| 2021 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 2 706 120 € |
| 2020 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 1 852 444 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 12 |
| 2024 | 13 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 12 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 578 429 € | 3 397 327 € | 3 148 971 € | 2 966 422 € | 2 706 120 € | 1 852 444 € |
| Ärikasum | −45 292 € | −10 973 € | 26 969 € | −19 521 € | 29 337 € | −7391 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −45 290 € | −10 971 € | 26 969 € | −19 521 € | 29 492 € | −7391 € |
| Aruandeaasta kasum | −45 290 € | −10 971 € | 26 969 € | −19 521 € | 29 492 € | −7391 € |
| Tööjõukulud | 584 621 € | 503 968 € | 441 767 € | 407 915 € | 367 607 € | 271 588 € |
| Põhivarade kulum | 38,00 € | 38,00 € | 38,00 € | 38,00 € | 29,00 € | — |
| Varad kokku | 644 110 € | 605 551 € | 570 451 € | 514 006 € | 466 524 € | 461 617 € |
| sh käibevarad | 644 100 € | 605 503 € | 570 365 € | 513 882 € | 466 362 € | 461 617 € |
| sh põhivarad | 10,00 € | 48,00 € | 86,00 € | 124 € | 162 € | — |
| sh raha | 33 840 € | 37 769 € | 43 725 € | 38 295 € | 30 128 € | 24 663 € |
| Omakapital | −24 211 € | 21 079 € | 32 050 € | 5081 € | 24 601 € | −4891 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 18 579 € | 29 550 € | 2581 € | 22 102 € | −7391 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 668 321 € | 584 472 € | 538 401 € | 508 925 € | 441 923 € | 466 508 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 13 | 11 | 11 | 12 | 12 |
| Ärikasum enne kulumit | −45 254 € | −10 935 € | 27 007 € | −19 483 € | 29 366 € | — |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 02.07.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 29.06.2022 | 15.06.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | −3,8 % | 3,5 % | 5,6 % | 1,0 % | 5,3 % | −1,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −1,3 % | −0,3 % | 0,9 % | −0,7 % | 1,1 % | −0,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.