ViOL Solutions OÜ
- Registrikood14915743
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 202548
- Müügitulu 20251 821 796 €
- KMKR numberEE102415690
Üldandmed
- Ärinimi
- ViOL Solutions OÜ
- Registrikood
- 14915743
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.02.2020
- KMKR number
- EE102415690
- Aadress
- Harju maakond, Maardu linn, Vana-Narva mnt 5c
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
90/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 48 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 1 821 796 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 958 915 € → 1 821 796 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725120300
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 23611 | Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine | Põhitegevusala |
| 43341 | Värvimine ja klaasimine | |
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | |
| 78201 | Tööjõurent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 1 033 119 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2025 | 1 033 119 € |
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 454 115 € |
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 310 802 € |
| 2025 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2025 | 23 760 € |
| 2024 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2025 | 755 315 € |
| 2024 | Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2025 | 152 303 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 51 297 € |
| 2023 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 535 760 € |
| 2023 | Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 275 970 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 57 896 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 39 590 € |
| 2022 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 360 553 € |
| 2022 | Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 217 537 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 59 958 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 22 550 € |
| 2021 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 64 053 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 50,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 48 |
| 2024 | 35 |
| 2023 | 33 |
| 2022 | 19 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 821 796 € | 958 915 € | 909 216 € | 660 598 € | 64 053 € | 50,00 € |
| Ärikasum enne makse | 289 398 € | 66 565 € | 88 285 € | 163 202 € | 17 492 € | 50,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 271 849 € | 51 401 € | 79 909 € | 163 202 € | 17 492 € | 50,00 € |
| Tööjõukulud | 880 061 € | 642 781 € | 621 860 € | 47 899 € | 11 595 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 623 955 € | 346 228 € | 336 768 € | 289 433 € | 39 302 € | 50,00 € |
| sh käibevarad | 590 410 € | 305 804 € | 291 568 € | 244 123 € | 31 640 € | 50,00 € |
| sh raha | 249 847 € | 151 783 € | 127 853 € | 84 776 € | 6358 € | — |
| Omakapital | 425 016 € | 215 387 € | 223 986 € | 177 576 € | 20 030 € | 50,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 185 435 € | 112 888 € | 90 569 € | 85 567 € | 19 272 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 13 504 € | 17 953 € | 22 213 € | 26 290 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 48 | 35 | 33 | 19 | 5 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,1 % | 62,2 % | 66,5 % | 61,4 % | 51,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 14,9 % | 5,4 % | 8,8 % | 24,7 % | 27,3 % | 100,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.