Registrikaart · Äriregistri kanne 14917707
Liivimaa Apteegid OÜ
- Registrikood14917707
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025884 408 €
- KMKR numberEE102234172
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Liivimaa Apteegid OÜ
- Registrikood
- 14917707
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.02.2020
- KMKR number
- EE102234172
- Aadress
- Valga maakond, Valga vald, Raavitsa küla, Priisali
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 884 408 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 881 319 € → 884 408 € | +0,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725026090
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47731 | Ravimite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Apteekide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 884 408 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 884 408 € |
| 2024 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 881 319 € |
| 2023 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 835 293 € |
| 2022 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 786 241 € |
| 2021 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 684 979 € |
| 2020 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 447 707 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 884 408 € | 881 319 € | 835 293 € | 786 241 € | 684 979 € | 447 707 € |
| Ärikasum enne makse | 31 483 € | 27 565 € | 35 741 € | 42 275 € | 37 797 € | 21 651 € |
| Aruandeaasta kasum | 25 842 € | 22 333 € | 31 177 € | 38 525 € | 37 797 € | 21 651 € |
| Tööjõukulud | 84 343 € | 85 976 € | 81 001 € | 69 589 € | 59 666 € | 42 149 € |
| Varad kokku | 194 431 € | 173 508 € | 163 143 € | 169 994 € | 125 982 € | 89 654 € |
| sh käibevarad | 194 431 € | 172 800 € | 161 126 € | 166 668 € | 121 347 € | 83 709 € |
| sh raha | 71 060 € | 70 214 € | 66 981 € | 57 741 € | 30 873 € | 13 679 € |
| Omakapital | 99 825 € | 93 983 € | 96 650 € | 85 473 € | 61 948 € | 24 151 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 94 606 € | 79 525 € | 66 493 € | 84 521 € | 64 034 € | 65 503 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,3 % | 54,2 % | 59,2 % | 50,3 % | 49,2 % | 26,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,9 % | 2,5 % | 3,7 % | 4,9 % | 5,5 % | 4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.