Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14918411

Kindbeetle OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14918411
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202140 000 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 93 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

30/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 21.02.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.02.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Kindbeetle OÜ
Registrikood
14918411
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.02.2020
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 4
Aadress kehtib alates
08.05.2026

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Anton Gora100 % · 2500 €Ainuomand08.05.2026

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Anton GoraJuhatuse liige08.05.2026
Beslan BirzhevJuhatuse liige29.05.2026

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Anton Goraotsene osalus08.05.2026

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu40 000 €+10,4
Müügitulu muutus92 948 € → 40 000 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62011ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €23 tuh €46 tuh €70 tuh €93 tuh €92 948 €202040 000 €2021
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2021. aastal 40 000 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2021Programmeerimine EMTAK 200840 000 €
2020Programmeerimine EMTAK 200892 948 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €40 000 €92 948 €
Ärikasum−40,00 €−78,00 €−154 €−240 €9676 €48 108 €
Kasum enne tulumaksustamist1927 €1806 €1877 €1800 €10 331 €48 108 €
Aruandeaasta kasum1927 €1806 €1877 €1800 €10 331 €48 108 €
Tööjõukulud0,00 €
Varad kokku118 320 €116 393 €115 223 €104 211 €120 894 €62 180 €
sh käibevarad118 320 €11 608 €11 648 €104 211 €120 894 €62 180 €
sh põhivarad0,00 €104 785 €103 575 €
sh raha11 569 €11 608 €11 648 €
Omakapital104 323 €102 396 €100 590 €60 239 €58 438 €48 108 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum102 396 €100 590 €98 713 €10 331 €48 108 €
Lühiajalised kohustised13 997 €13 997 €14 633 €43 972 €62 456 €14 072 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Aruanne esitatud01.07.202601.07.202601.07.202627.12.202307.04.202207.04.2022
Omakapitali osakaal varadest88,2 %88,0 %87,3 %57,8 %48,3 %77,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust25,8 %51,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang