Razor OÜ
- Registrikood14918983
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202515 211 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Razor OÜ
- Registrikood
- 14918983
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.02.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 13-49
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 15 211 € | +6,5 |
| Müügitulu muutus | 16 800 € → 15 211 € | -2,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258045631
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 15 211 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 15 211 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 16 800 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 18 000 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 16 345 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 15 660 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 7395 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 211 € | 16 800 € | 18 000 € | 16 345 € | 15 660 € | 7395 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | 135 € | 305 € | 485 € | 1194 € | 1577 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 135 € | 305 € | 485 € | 1194 € | 1577 € |
| Tööjõukulud | 9931 € | 9143 € | 10 521 € | 9321 € | 9204 € | 2872 € |
| Varad kokku | 2277 € | 9785 € | 4242 € | 3826 € | 3339 € | 5240 € |
| sh käibevarad | 2277 € | 9785 € | 4242 € | 3826 € | 0,00 € | 5240 € |
| sh raha | 2235 € | 9774 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 2277 € | 2277 € | 2142 € | 1836 € | 1351 € | 4075 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 7508 € | 2100 € | 1990 € | 1988 € | 1165 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 23,3 % | 50,5 % | 48,0 % | 40,5 % | 77,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,0 % | 0,8 % | 1,7 % | 3,0 % | 7,6 % | 21,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.