Registrikaart · Äriregistri kanne 14919385
Paintest OÜ
- Registrikood14919385
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025115 195 €
- KMKR numberEE102328622
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Paintest OÜ
- Registrikood
- 14919385
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.02.2020
- KMKR number
- EE102328622
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 18-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 115 195 € | +14,6 | |
| Müügitulu muutus | 78 740 € → 115 195 € | +13,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33171 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | |
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 115 193 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 115 193 € |
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 1,00 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 1,00 € |
| 2024 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 78 738 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 1,00 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 1,00 € |
| 2023 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2008 | 109 732 € |
| 2022 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2008 | 108 338 € |
| 2021 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2008 | 48 203 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 115 195 € | 78 740 € | 109 732 € | 108 338 € | 48 203 € | — |
| Ärikasum enne makse | 94,00 € | −9666 € | 3514 € | 5068 € | 3523 € | — |
| Aruandeaasta kasum | 94,00 € | −9666 € | 3514 € | 5068 € | 3523 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 37 967 € | 17 920 € | 41 086 € | 34 357 € | 6268 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 26 863 € | 16 681 € | 15 395 € | 21 437 € | 12 623 € | 0,00 € |
| sh käibevarad | 23 055 € | 12 939 € | 11 203 € | 15 545 € | 5031 € | — |
| sh raha | 16 068 € | 7581 € | 7749 € | 8850 € | 5031 € | — |
| Omakapital | 5033 € | 2439 € | 12 105 € | 8591 € | 3523 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 830 € | 14 242 € | 3290 € | 12 846 € | 9100 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,7 % | 14,6 % | 78,6 % | 40,1 % | 27,9 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | -12,3 % | 3,2 % | 4,7 % | 7,3 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.