Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14920448

Rendix House OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14920448
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025543 828 €
  • KMKR numberEE102241288

Usaldusväärsuse indeks

61/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 25.02.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.02.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Rendix House OÜ
Registrikood
14920448
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.02.2020
KMKR number
EE102241288
Aadress
Võru maakond, Võru linn, Vilja tn 14b

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu543 828 €+20
Müügitulu muutus466 676 € → 543 828 €+5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €136 tuh €272 tuh €408 tuh €544 tuh €20202021202220232024543 828 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 262 664 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025262 664 €
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025165 164 €
2025Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025116 000 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025278 903 €
2024Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025181 748 €
2024Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 20256025 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008244 209 €
2023Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008187 555 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008238 196 €
2022Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008187 500 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008222 721 €
2021Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008215 000 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008130 475 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120201202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu543 828 €466 676 €432 084 €431 747 €437 721 €130 475 €
Ärikasum enne makse56 885 €260 446 €136 122 €240 759 €108 705 €60 578 €
Aruandeaasta kasum−97 115 €228 196 €136 122 €240 759 €108 705 €60 578 €
Tööjõukulud44 839 €38 346 €12 845 €14 590 €7699 €0,00 €
Varad kokku3 073 370 €3 513 065 €2 707 537 €2 677 633 €2 536 303 €2 531 756 €
sh käibevarad1 164 251 €1 429 150 €828 784 €1 202 913 €941 748 €828 938 €
sh raha30 052 €355 224 €19 460 €409 253 €194 647 €80 013 €
Omakapital2 703 113 €3 346 228 €2 517 693 €2 381 571 €2 140 812 €2 032 107 €
sh osa- või aktsiakapital2700 €2700 €2600 €2600 €2600 €2600 €
Lühiajalised kohustised148 821 €131 807 €84 828 €133 511 €124 361 €121 503 €
Pikaajalised kohustised221 436 €35 030 €105 016 €162 551 €271 130 €378 146 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111110
Omakapitali osakaal varadest88,0 %95,3 %93,0 %88,9 %84,4 %80,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust−17,9 %48,9 %31,5 %55,8 %24,8 %46,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang