opndev.io OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 2428 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14924601
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202458 537 €
Üldandmed
- Ärinimi
- opndev.io OÜ
- Registrikood
- 14924601
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.02.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
39/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 58 537 € | +11,9 |
| Müügitulu muutus | 82 150 € → 58 537 € | -8,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +31626242807
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62201 | Arvutialased konsultatsioonid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Arvutialased konsultatsioonid teenis ettevõte 2024. aastal 58 537 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2025 | 58 537 € |
| 2023 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 82 150 € |
| 2022 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 98 375 € |
| 2021 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 71 145 € |
| 2020 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 77 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 537 € | 82 150 € | 98 375 € | 71 145 € | 77 500 € |
| Ärikasum enne makse | −2635 € | −28 129 € | −5596 € | 22 878 € | 24 800 € |
| Aruandeaasta kasum | −2711 € | −28 129 € | −5596 € | 22 878 € | 24 800 € |
| Tööjõukulud | 39 825 € | 82 929 € | 88 280 € | 46 419 € | 44 949 € |
| Varad kokku | 14 886 € | 17 349 € | 67 682 € | 50 249 € | 38 655 € |
| sh käibevarad | 14 886 € | 17 349 € | 67 682 € | 50 249 € | 38 655 € |
| sh raha | 14 033 € | 16 698 € | 51 422 € | 49 912 € | 38 513 € |
| Omakapital | 13 744 € | 16 454 € | 44 582 € | 50 178 € | 27 300 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1142 € | 895 € | 23 100 € | 71,00 € | 11 355 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,3 % | 94,8 % | 65,9 % | 99,9 % | 70,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -4,6 % | -34,2 % | -5,7 % | 32,2 % | 32,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.