Registrikaart · Äriregistri kanne 14927083
Phoenyx Technologies OÜ
- Registrikood14927083
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 2022945 000 €
- KMKR numberEE102514258
- Sellel aadressil on registreeritud 185 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Phoenyx Technologies OÜ
- Registrikood
- 14927083
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.03.2020
- KMKR number
- EE102514258
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Keemia tn 4
- Aadress kehtib alates
- 03.03.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Benoit Armand Roger Marzouk | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Benoit Armand Roger Marzouk | Juhatuse liige | 03.03.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Benoit Armand Roger Marzouk | otsene osalus | 03.03.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 945 000 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70221 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2022. aastal 945 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 945 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 945 000 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Suurbritannia | 945 000 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 945 000 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | −976 € | 937 488 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −925 € | 410 533 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −925 € | 410 533 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 419 000 € | 419 817 € | — | — |
| sh käibevarad | 419 000 € | 419 817 € | — | — |
| sh raha | 7252 € | 1905 € | — | — |
| Omakapital | 418 892 € | 419 817 € | — | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 410 533 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 108 € | 0,00 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 03.07.2024 | 27.06.2023 | 12.07.2022 | 12.07.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | — | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 43,4 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.