Registrikaart · Äriregistri kanne 14928326
Laurent Ventures OÜ
- Registrikood14928326
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2024127 816 €
- KMKR numberEE102387155
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Laurent Ventures OÜ
- Registrikood
- 14928326
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.03.2020
- KMKR number
- EE102387155
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 03.03 — 02.03
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lai tn 11-9
- Aadress kehtib alates
- 04.03.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Piret Ühtegi | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Piret Ühtegi | Juhatuse liige | 08.12.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Siim Põld | otsene osalus | 04.03.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 127 816 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 231 488 € → 127 816 € | -13,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47783 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 127 816 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 2025 | 127 816 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 231 488 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 176 189 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 10 082 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 69,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 127 816 € | 231 488 € | 176 189 € | 10 082 € | 69,00 € |
| Ärikasum | 17 608 € | 23 788 € | 3186 € | −37 642 € | −8615 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 289 € | 24 319 € | 2722 € | −37 642 € | −8615 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 289 € | 24 319 € | 2722 € | −37 642 € | −8615 € |
| Varad kokku | 152 199 € | 123 587 € | 99 372 € | 26 464 € | 13 538 € |
| sh käibevarad | 152 199 € | 123 587 € | 99 372 € | 26 464 € | 13 538 € |
| sh raha | 1640 € | 588 € | 19 804 € | 3532 € | 71,00 € |
| Omakapital | 2573 € | −16 716 € | −41 035 € | −43 757 € | −6115 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −19 216 € | −43 535 € | −46 257 € | −8615 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 149 626 € | 140 303 € | 140 407 € | 70 221 € | 19 653 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.03.2026 | 08.10.2024 | 04.09.2023 | 02.09.2022 | 02.09.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,7 % | −13,5 % | −41,3 % | −165,3 % | −45,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,1 % | 10,5 % | 1,5 % | −373,4 % | −12 485,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.