Cut&Go OÜ
- Registrikood14928361
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202515 982 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Cut&Go OÜ
- Registrikood
- 14928361
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.03.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Järva maakond, Järva vald, Ambla alevik, Pikk tn 28-3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
39/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 15 982 € | +6,7 |
| Müügitulu muutus | 17 985 € → 15 982 € | -3,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725240393
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 15 982 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 15 982 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 17 985 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 15 417 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 13 637 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 12 960 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 8780 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 982 € | 17 985 € | 15 417 € | 13 637 € | 12 960 € | 8780 € |
| Ärikasum enne makse | 92,00 € | 45,00 € | −336 € | 9,00 € | 104 € | 245 € |
| Aruandeaasta kasum | 92,00 € | 45,00 € | −336 € | 9,00 € | 104 € | 245 € |
| Tööjõukulud | 14 019 € | 12 232 € | 10 027 € | 9413 € | 8278 € | 5467 € |
| Varad kokku | 4339 € | 3973 € | 3740 € | 3831 € | 3444 € | 3716 € |
| sh käibevarad | 4339 € | 3973 € | 3740 € | 3831 € | 3444 € | 3716 € |
| sh raha | 4339 € | 3973 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 2660 € | 2569 € | 2522 € | 2859 € | 2849 € | 2745 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1679 € | 1404 € | 1218 € | 972 € | 595 € | 971 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,3 % | 64,7 % | 67,4 % | 74,6 % | 82,7 % | 73,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | 0,3 % | -2,2 % | 0,1 % | 0,8 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.