Registrikaart · Äriregistri kanne 14931015
Ahula Pansionaat OÜ
- Registrikood14931015
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 202510
- Müügitulu 2025417 353 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ahula Pansionaat OÜ
- Registrikood
- 14931015
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.03.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Järva maakond, Järva vald, Ahula küla, Ahula lasteaed-algkool
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 | |
| Müügitulu | 417 353 € | +19,8 | |
| Müügitulu muutus | 373 954 € → 417 353 € | +3,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256509878
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 87301 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 417 353 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2025 | 417 353 € |
| 2024 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2025 | 373 954 € |
| 2023 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2008 | 302 068 € |
| 2022 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2008 | 240 587 € |
| 2021 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2008 | 178 086 € |
| 2020 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2008 | 18 939 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 10 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 417 353 € | 373 954 € | 302 068 € | 240 587 € | 178 086 € | 18 939 € |
| Ärikasum enne makse | 18 566 € | 15 786 € | 35 652 € | −3222 € | −9471 € | −170 590 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 566 € | 15 786 € | 35 652 € | −3222 € | −9471 € | −170 590 € |
| Tööjõukulud | 230 899 € | 204 392 € | 166 111 € | 128 583 € | 103 611 € | 22 497 € |
| Varad kokku | 198 184 € | 192 910 € | 197 685 € | 177 946 € | 63 005 € | 68 639 € |
| sh käibevarad | 36 492 € | 21 823 € | 14 245 € | 8580 € | 8588 € | 9358 € |
| sh raha | 27 452 € | 15 949 € | 4476 € | 8580 € | 7540 € | 8510 € |
| Omakapital | 15 508 € | −3058 € | −18 844 € | −54 496 € | −177 561 € | −168 090 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 64 960 € | 54 923 € | 53 655 € | 44 631 € | 33 489 € | 13 029 € |
| Pikaajalised kohustised | 117 716 € | 141 045 € | 162 874 € | 187 811 € | 207 077 € | 223 700 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 10 | 9 | 7 | 7 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 7,8 % | −1,6 % | −9,5 % | −30,6 % | −281,8 % | −244,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,4 % | 4,2 % | 11,8 % | −1,3 % | −5,3 % | −900,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.