Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14934539

Haiba Financials OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14934539
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202530 028 €
  • KMKR numberEE102240344

Usaldusväärsuse indeks

46/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 11.03.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.03.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Haiba Financials OÜ
Registrikood
14934539
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.03.2020
KMKR number
EE102240344
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Rebase tee 14

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu30 028 €+9,2
Müügitulu muutus29 029 € → 30 028 €+1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
69202Raamatupidamine, maksualane nõustaminePõhitegevusala
93199Mujal liigitamata sporditegevus

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7507 €15 tuh €23 tuh €30 tuh €2020: 16 148 €20202021: 22 459 €20212022: 25 874 €20222023: 28 572 €20232024: 29 029 €20242025: 30 028 €30 028 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 29 798 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202529 798 €
2025Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2025230 €
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202529 029 €
2023Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200828 572 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200825 874 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200822 459 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200816 148 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 1120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu30 028 €29 029 €28 572 €25 874 €22 459 €16 148 €
Ärikasum enne makse212 €228 €857 €−251 €−528 €3037 €
Aruandeaasta kasum212 €228 €857 €−251 €−528 €3037 €
Tööjõukulud16 859 €16 369 €16 524 €15 440 €14 470 €7547 €
Varad kokku8648 €8154 €8316 €7388 €6992 €4715 €
sh käibevarad7760 €8154 €7719 €5894 €4251 €3840 €
sh raha852 €1949 €1226 €1069 €355 €1928 €
Omakapital6055 €5843 €5615 €4758 €5009 €3037 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2593 €2311 €2701 €2630 €1983 €1678 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Omakapitali osakaal varadest70,0 %71,7 %67,5 %64,4 %71,6 %64,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,7 %0,8 %3,0 %-1,0 %-2,4 %18,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang