Registrikaart · Äriregistri kanne 14935533
Cargo Pluss OÜ
- Registrikood14935533
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20237
- Müügitulu 2023688 469 €
- KMKR numberEE102241932
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 23 901 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 54 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Cargo Pluss OÜ
- Registrikood
- 14935533
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.03.2020
- KMKR number
- EE102241932
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 71/4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 688 469 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 664 279 € → 688 469 € | +1,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 23 901 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256299999
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 47991 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2023. aastal 688 346 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 688 346 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 123 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 663 279 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 1000 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 292 708 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 720 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 90 897 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 7 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 688 469 € | 664 279 € | 293 428 € | 90 897 € |
| Ärikasum enne makse | 4821 € | 46 971 € | 23 660 € | 7741 € |
| Aruandeaasta kasum | 4821 € | 46 971 € | 23 660 € | 7741 € |
| Tööjõukulud | 121 205 € | 137 094 € | 70 445 € | 20 115 € |
| Varad kokku | 291 940 € | 236 977 € | 185 265 € | 49 221 € |
| sh käibevarad | 88 446 € | 91 145 € | 62 283 € | 37 868 € |
| sh raha | 63 488 € | 58 300 € | 39 516 € | 7709 € |
| Omakapital | 85 693 € | 80 872 € | 33 901 € | 10 241 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 128 379 € | 108 894 € | 86 232 € | 38 980 € |
| Pikaajalised kohustised | 77 868 € | 47 211 € | 65 132 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 8 | 4 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,4 % | 34,1 % | 18,3 % | 20,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 7,1 % | 8,1 % | 8,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 23 901 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.