OT Studio OÜ
- Registrikood14936136
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251057 €
- KMKR numberEE102240496
Üldandmed
- Ärinimi
- OT Studio OÜ
- Registrikood
- 14936136
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.03.2020
- KMKR number
- EE102240496
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Gonsiori tn 14-7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
21/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 1057 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 11 766 € → 1057 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256845765
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1057 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 1057 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 11 766 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 11 137 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 10 517 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 14 812 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 5870 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1057 € | 11 766 € | 11 137 € | 10 517 € | 14 812 € | 5870 € |
| Ärikasum enne makse | −4128 € | −539 € | 8707 € | 4443 € | 11 587 € | 5456 € |
| Aruandeaasta kasum | −4128 € | −539 € | 8707 € | 4443 € | 11 587 € | 5456 € |
| Tööjõukulud | 1740 € | 5115 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 25 583 € | 31 177 € | 28 087 € | 22 069 € | 17 569 € | 5763 € |
| sh käibevarad | 20 963 € | 24 583 € | 25 082 € | 22 069 € | 17 569 € | 5763 € |
| sh raha | 19 472 € | 23 325 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 25 526 € | 29 654 € | 28 001 € | 21 486 € | 17 043 € | 5456 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 57,00 € | 1523 € | 86,00 € | 583 € | 526 € | 307 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 95,1 % | 99,7 % | 97,4 % | 97,0 % | 94,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -390,5 % | -4,6 % | 78,2 % | 42,2 % | 78,2 % | 92,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.