Grant Consult OÜ
- Registrikood14937271
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202452 402 €
- KMKR numberEE102255850
Üldandmed
- Ärinimi
- Grant Consult OÜ
- Registrikood
- 14937271
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.03.2020
- KMKR number
- EE102255850
- Aadress
- Tartu maakond, Luunja vald, Kakumetsa küla, Ristimetsa tee 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 52 402 € | +11,5 |
| Müügitulu muutus | 36 242 € → 52 402 € | +13,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256694441
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 52 402 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 52 402 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 36 242 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 20 759 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 26 311 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 42 936 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 5530 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 52 402 € | 36 242 € | 20 759 € | 26 311 € | 48 466 € |
| Ärikasum enne makse | 5265 € | 5452 € | 2569 € | −6327 € | 17 825 € |
| Aruandeaasta kasum | 5265 € | 5452 € | 2569 € | −6327 € | 17 825 € |
| Tööjõukulud | 22 447 € | 20 191 € | 359 € | 7985 € | 11 212 € |
| Varad kokku | 29 232 € | 20 648 € | 15 357 € | 13 029 € | 21 601 € |
| sh käibevarad | 27 435 € | 18 603 € | 14 112 € | 11 696 € | 20 570 € |
| sh raha | 22 410 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 26 996 € | 19 230 € | 14 068 € | 11 498 € | 17 825 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2236 € | 1418 € | 1289 € | 1356 € | 3776 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 175 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,4 % | 93,1 % | 91,6 % | 88,2 % | 82,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,0 % | 15,0 % | 12,4 % | -24,0 % | 36,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.