Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14937704

ARORA OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14937704
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202527 336 €
  • KMKR numberEE102241864

Usaldusväärsuse indeks

30/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 16.03.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.03.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
ARORA OÜ
Registrikood
14937704
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.03.2020
KMKR number
EE102241864
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Räägu tn 10a-8
Aadress kehtib alates
16.03.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Moonika Kivi100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Moonika KiviJuhatuse liige16.03.2020
Viljar KiviJuhatuse liige16.03.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Moonika Kiviotsene osalus16.03.2020
Viljar Kivikõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige25.06.2021

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu27 336 €+8,9
Müügitulu muutus77 350 € → 27 336 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €31 tuh €61 tuh €92 tuh €122 tuh €202020212022122 039 €2023202427 336 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 27 336 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202527 336 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202577 350 €
2023Mööbliosade tootmine EMTAK 200872 554 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200849 096 €
2023Muu teenindus EMTAK 2008389 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200841 515 €
2022Fotograafia EMTAK 20081623 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200841 219 €
2021Fotograafia EMTAK 2008930 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20086310 €
2020Fotograafia EMTAK 2008790 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120202021120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu27 336 €77 350 €122 039 €43 138 €42 149 €7100 €
Ärikasum−34 267 €−1381 €20 520 €−2502 €8359 €10,00 €
Kasum enne tulumaksustamist−36 735 €−4253 €20 316 €−2584 €8284 €10,00 €
Aruandeaasta kasum−36 735 €−4253 €20 316 €−2584 €8284 €10,00 €
Tööjõukulud13 548 €12 835 €9986 €6460 €0,00 €0,00 €
Varad kokku89 157 €105 163 €54 593 €38 128 €22 880 €4735 €
sh käibevarad5133 €10 999 €17 488 €7618 €7932 €4000 €
sh põhivarad84 024 €94 164 €37 105 €30 510 €14 948 €735 €
sh raha332 €1125 €1484 €2716 €
Omakapital5479 €24 274 €28 527 €8211 €10 795 €2510 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum21 774 €26 027 €5711 €8295 €10,00 €0,00 €
Lühiajalised kohustised27 937 €27 703 €9326 €25 717 €12 085 €2225 €
Pikaajalised kohustised55 741 €53 186 €16 740 €4200 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111100
Aruanne esitatud16.06.202630.06.202512.06.202415.06.202330.06.202229.06.2021
Omakapitali osakaal varadest6,1 %23,1 %52,3 %21,5 %47,2 %53,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−134,4 %−5,5 %16,6 %−6,0 %19,7 %0,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang