NikaNavigation OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 33 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14938324
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202426 152 €
Üldandmed
- Ärinimi
- NikaNavigation OÜ
- Registrikood
- 14938324
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.03.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 71
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 26 152 € | +8,7 |
| Müügitulu muutus | 49 095 € → 26 152 € | -14 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 50201 | Kaubavedu merel ja rannavetes | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kaubavedu merel ja rannavetes teenis ettevõte 2024. aastal 26 152 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2025 | 26 152 € |
| 2023 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 49 095 € |
| 2022 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 7500 € |
| 2021 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 30 000 € |
| 2020 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 17 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 152 € | 49 095 € | 7500 € | 30 000 € | 17 500 € |
| Ärikasum enne makse | 63,00 € | 428 € | −18 036 € | 6414 € | 12 216 € |
| Aruandeaasta kasum | 63,00 € | 428 € | −18 036 € | 6414 € | 12 216 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1090 € | 16 763 € | 647 € | 18 679 € | 55 585 € |
| sh käibevarad | 23,00 € | 14 976 € | 113 € | 17 905 € | 54 571 € |
| sh raha | 0,00 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 1090 € | 1027 € | 599 € | 18 635 € | 12 216 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 15 736 € | 48,00 € | 44,00 € | 43 369 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 6,1 % | 92,6 % | 99,8 % | 22,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 0,9 % | -240,5 % | 21,4 % | 69,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.