Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14939442

N Flower OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 3204 €
  • Registrikood14939442
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2024124 283 €
  • KMKR numberEE102537222
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3204 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

40/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 18.03.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.03.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
N Flower OÜ
Registrikood
14939442
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.03.2020
KMKR number
EE102537222
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 148-99

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu124 283 €+14,9
Müügitulu muutus77 800 € → 124 283 €+15
Maksuvõlgnimekirjas 3204 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56111Restoranide ja kohvikute tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €31 tuh €62 tuh €93 tuh €124 tuh €2020: 30 957 €20202021: 74 792 €20212022: 51 352 €20222023: 77 800 €20232024: 124 283 €124 283 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 124 283 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025124 283 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200877 800 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200851 352 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200874 792 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200830 957 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 0020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20242023202220212020
Müügitulu124 283 €77 800 €51 352 €74 792 €30 957 €
Ärikasum enne makse18 630 €−28 348 €−12,00 €7832 €−6440 €
Aruandeaasta kasum18 630 €−28 348 €−12,00 €7832 €−6440 €
Tööjõukulud538 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku6909 €8901 €11 057 €13 538 €20 325 €
sh käibevarad1050 €681 €476 €130 €2993 €
sh raha1050 €681 €476 €130 €174 €
Omakapital−5838 €−24 468 €3880 €3892 €−3940 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised7221 €10 414 €7177 €9646 €24 265 €
Pikaajalised kohustised5526 €22 955 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Omakapitali osakaal varadest-84,5 %-274,9 %35,1 %28,7 %-19,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust15,0 %-36,4 %-0,0 %10,5 %-20,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3204 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang