Registrikaart · Äriregistri kanne 14950573
Dim EST OÜ
- Registrikood14950573
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025137 068 €
- KMKR numberEE102247871
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Dim EST OÜ
- Registrikood
- 14950573
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.04.2020
- KMKR number
- EE102247871
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Sinilille tee 6/1
- Aadress kehtib alates
- 13.04.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Dmitri Baranov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Dmitri Baranov | Juhatuse liige | 13.04.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Dmitri Baranov | otsene osalus | 13.04.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 137 068 € | +15,3 | |
| Müügitulu muutus | 120 187 € → 137 068 € | +4,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255638613
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33141 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude elektriseadmete remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 137 068 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 137 068 € |
| 2024 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 120 187 € |
| 2023 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 187 059 € |
| 2022 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 113 602 € |
| 2021 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 55 607 € |
| 2020 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 27 639 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 16.05.2020 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 137 068 € | 120 187 € | 187 059 € | 113 602 € | 55 607 € | 27 639 € |
| Ärikasum | −5036 € | 2184 € | 1836 € | 16 574 € | 1572 € | 3652 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6215 € | 551 € | 403 € | 16 059 € | 1293 € | 3652 € |
| Aruandeaasta kasum | −6215 € | 551 € | 403 € | 16 059 € | 1293 € | 3652 € |
| Tööjõukulud | 21 154 € | 25 123 € | 23 569 € | 21 999 € | 21 740 € | 10 436 € |
| Põhivarade kulum | 323 € | 456 € | 399 € | 424 € | 20,00 € | — |
| Varad kokku | 17 963 € | 23 827 € | 27 288 € | 29 349 € | 11 434 € | 9819 € |
| sh käibevarad | 13 153 € | 23 515 € | 26 519 € | 28 181 € | 10 954 € | 9819 € |
| sh põhivarad | 4810 € | 312 € | 769 € | 1168 € | 480 € | — |
| sh raha | 769 € | 2333 € | 2519 € | 17 335 € | — | — |
| Omakapital | 13 243 € | 19 458 € | 20 407 € | 23 504 € | 7445 € | 6152 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 16 958 € | 16 407 € | 17 504 € | 4945 € | 3652 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 4720 € | 4369 € | 6881 € | 5845 € | 3989 € | 3667 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −4713 € | 2640 € | 2235 € | 16 998 € | 1592 € | — |
| Aruanne esitatud | 31.03.2026 | 18.03.2025 | 23.04.2024 | 08.05.2023 | 02.05.2022 | 03.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,7 % | 81,7 % | 74,8 % | 80,1 % | 65,1 % | 62,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4,5 % | 0,5 % | 0,2 % | 14,1 % | 2,3 % | 13,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.