AK79 OÜ
- Registrikood14951012
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202545 561 €
- KMKR numberEE102665848
Üldandmed
- Ärinimi
- AK79 OÜ
- Registrikood
- 14951012
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.04.2020
- KMKR number
- EE102665848
- Aadress
- Rapla maakond, Kohila vald, Kohila alev, Luha põik 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
39/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 45 561 € | +10,9 |
| Müügitulu muutus | 62 022 € → 45 561 € | -8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258953054
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62201 | Arvutialased konsultatsioonid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Arvutialased konsultatsioonid teenis ettevõte 2025. aastal 45 561 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2025 | 45 561 € |
| 2024 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2025 | 62 022 € |
| 2023 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 72 946 € |
| 2022 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 14 063 € |
| 2021 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 6055 € |
| 2020 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 9000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 45 561 € | 62 022 € | 72 946 € | 14 063 € | 6055 € | 9000 € |
| Ärikasum enne makse | 20 784 € | −5809 € | 41 025 € | 9963 € | −2385 € | 2637 € |
| Aruandeaasta kasum | 20 784 € | −11 817 € | 39 032 € | 9963 € | −2385 € | 2637 € |
| Tööjõukulud | 13 855 € | 27 366 € | 13 053 € | 3500 € | 2800 € | 2800 € |
| Varad kokku | 13 923 € | 10 901 € | 46 127 € | 14 197 € | 2752 € | 5137 € |
| sh käibevarad | 13 923 € | 10 901 € | 46 127 € | 14 197 € | 2752 € | 5137 € |
| sh raha | 4181 € | 4062 € | 21 187 € | — | — | — |
| Omakapital | 11 543 € | 7959 € | 43 776 € | 12 714 € | 2752 € | 5137 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2380 € | 2942 € | 2351 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,9 % | 73,0 % | 94,9 % | 89,6 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 45,6 % | -19,1 % | 53,5 % | 70,8 % | -39,4 % | 29,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.