Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14954921

Espa Living OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14954921
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202515 252 €
  • KMKR numberEE102249730

Usaldusväärsuse indeks

27/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 20.04.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.04.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Espa Living OÜ
Registrikood
14954921
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.04.2020
KMKR number
EE102249730
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 43
Aadress kehtib alates
09.02.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Antti Arst50 % · 1250 €Ainuomand01.09.2023
Gerdi Arst50 % · 1250 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Antti ArstJuhatuse liige20.04.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Antti Arstotsene osalus20.04.2020
Gerdi Arstotsene osalus30.06.2023

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 27 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu15 252 €+6,5
Müügitulu muutus109 098 € → 15 252 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €27 tuh €55 tuh €82 tuh €109 tuh €2020202120222023109 098 €202415 252 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 15 252 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202515 252 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025109 098 €
2023Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 200870 392 €
2022Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 20082845 €
2021Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 200843 060 €
2020Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 200816 885 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu15 252 €109 098 €70 392 €2845 €43 060 €16 885 €
Ärikasum10 852 €17 260 €9912 €−2024 €2990 €1182 €
Kasum enne tulumaksustamist12 835 €14 850 €5614 €−2024 €2990 €1182 €
Aruandeaasta kasum12 835 €14 850 €5614 €−2024 €2990 €1182 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum678 €678 €678 €536 €4955 €456 €
Varad kokku378 821 €710 575 €638 313 €321 478 €43 245 €9245 €
sh käibevarad318 983 €342 704 €16 231 €4091 €3437 €4779 €
sh põhivarad59 838 €367 871 €622 082 €317 387 €39 808 €4466 €
sh raha110 735 €9646 €13 854 €1415 €
Omakapital35 446 €22 611 €7761 €4648 €6672 €3682 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum22 611 €7761 €2147 €4172 €1182 €0,00 €
Lühiajalised kohustised343 375 €687 964 €630 552 €316 830 €36 573 €5563 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Ärikasum enne kulumit11 530 €17 938 €10 590 €−1488 €7945 €1638 €
Aruanne esitatud29.07.202625.08.202526.06.202430.06.202322.06.202205.07.2021
Omakapitali osakaal varadest9,4 %3,2 %1,2 %1,4 %15,4 %39,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust84,2 %13,6 %8,0 %−71,1 %6,9 %7,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang