Ellco OÜ
- Registrikood14959500
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202534 670 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Ellco OÜ
- Registrikood
- 14959500
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.04.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Aru tn 13-9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 34 670 € | +9,8 |
| Müügitulu muutus | 33 516 € → 34 670 € | +1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255633743
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 34 670 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 34 670 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 33 516 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 34 856 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 20 746 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 29 542 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 33 897 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 670 € | 33 516 € | 34 856 € | 20 746 € | 29 542 € | 33 897 € |
| Ärikasum enne makse | 35,00 € | 115 € | −2133 € | 2000 € | 2145 € | 6936 € |
| Aruandeaasta kasum | 35,00 € | 115 € | −2133 € | 2000 € | 2145 € | 6936 € |
| Tööjõukulud | 10 076 € | 9758 € | 11 032 € | 10 035 € | 5394 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 13 220 € | 13 091 € | 12 255 € | 16 856 € | 12 456 € | 9436 € |
| sh käibevarad | 13 220 € | 13 091 € | 12 255 € | 16 856 € | 12 456 € | 9436 € |
| sh raha | 1907 € | 1311 € | 930 € | 1685 € | 1210 € | 437 € |
| Omakapital | 11 598 € | 11 563 € | 11 448 € | 13 581 € | 11 581 € | 9436 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1622 € | 1528 € | 807 € | 3275 € | 875 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,7 % | 88,3 % | 93,4 % | 80,6 % | 93,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | 0,3 % | -6,1 % | 9,6 % | 7,3 % | 20,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.