Registrikaart · Äriregistri kanne 14960672
Sackfeldt OÜ
- Registrikood14960672
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202420 072 €
- KMKR numberEE102485332
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sackfeldt OÜ
- Registrikood
- 14960672
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.04.2020
- KMKR number
- EE102485332
- Osa- või aktsiakapital
- 8000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Kose vald, Saula küla, Oru põik 8
- Aadress kehtib alates
- 25.02.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaanus Saadve | 100 % · 8000 € | Ainuomand | 17.01.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Saadve | Juhatuse liige | 29.04.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Saadve | otsene osalus | 29.05.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 20 072 € | +7,6 | |
| Müügitulu muutus | 107 866 € → 20 072 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68311 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kinnisvarateenuste vahendusteenus teenis ettevõte 2024. aastal 20 072 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 20 072 € |
| 2023 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 95 000 € |
| 2023 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 12 866 € |
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 155 252 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 3250 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 072 € | 107 866 € | 155 252 € | 0,00 € | 3250 € |
| Ärikasum | 5172 € | 100 256 € | 53 823 € | −1869 € | −153 424 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3261 € | 98 434 € | 53 814 € | −1869 € | −153 424 € |
| Aruandeaasta kasum | 3261 € | 98 434 € | 53 814 € | −1869 € | −153 424 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 353 427 € | 364 668 € | 226 151 € | 167 360 € | 163 729 € |
| sh käibevarad | 220 747 € | 236 002 € | 94 611 € | 6867 € | 3236 € |
| sh põhivarad | 132 680 € | 128 666 € | 131 540 € | 160 493 € | 160 493 € |
| sh raha | 0,00 € | 86 712 € | 35 622 € | 6867 € | — |
| Omakapital | 322 869 € | 319 608 € | 221 174 € | 167 360 € | 163 729 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 8000 € | 8000 € | 8000 € | 8000 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 150 379 € | 51 945 € | −1869 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 3395 € | 18 560 € | 4977 € | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 27 163 € | 26 500 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.12.2025 | 08.07.2024 | 28.06.2023 | 27.06.2022 | 29.03.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,4 % | 87,6 % | 97,8 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,2 % | 91,3 % | 34,7 % | — | −4720,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.