Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14966189

itrays OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14966189
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202538 311 €
  • KMKR numberEE102316003
  • Sellel aadressil on registreeritud 2428 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

32/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 08.05.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.05.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
itrays OÜ
Registrikood
14966189
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.05.2020
KMKR number
EE102316003
Osa- või aktsiakapital
5000 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 12
Aadress kehtib alates
11.11.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Milad Mardiha100 % · 5000 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Milad MardihaJuhatuse liige08.05.2020
E-Residency Hub OÜKontaktisik08.05.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Milad Mardihaotsene osalus09.11.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu38 311 €+10,2
Müügitulu muutus122 567 € → 38 311 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
58291Muu tarkvara kirjastaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €120 tuh €240 tuh €360 tuh €480 tuh €2020479 729 €202120222023202438 311 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 38 311 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 202538 311 €
2024Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025122 567 €
2023Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008169 120 €
2022Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008200 786 €
2021Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008479 729 €
2020Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 200846 231 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0122320202021320222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20243
20233
20223
20212
20201

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu38 311 €122 567 €169 120 €200 786 €479 729 €46 231 €
Ärikasum1450 €−16 526 €−12 828 €−46 249 €107 816 €34 674 €
Kasum enne tulumaksustamist14 244 €−16 526 €−12 828 €−46 249 €107 816 €34 674 €
Aruandeaasta kasum14 244 €−16 526 €−12 828 €−46 249 €107 816 €34 674 €
Tööjõukulud29 184 €108 879 €90 021 €79 608 €104 627 €2676 €
Põhivarade kulum727 €727 €727 €697 €91,00 €
Varad kokku3651 €8412 €17 053 €38 882 €134 286 €40 614 €
sh käibevarad2984 €7017 €14 931 €36 033 €132 551 €40 614 €
sh põhivarad667 €1395 €2122 €2849 €1735 €
sh raha2984 €5684 €13 084 €35 711 €130 956 €
Omakapital1637 €−12 607 €3920 €16 748 €112 816 €39 674 €
sh osa- või aktsiakapital5000 €5000 €5000 €5000 €5000 €5000 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−17 607 €−1080 €11 748 €57 997 €0,00 €
Lühiajalised kohustised2014 €21 019 €13 133 €22 134 €21 470 €940 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)233321
Ärikasum enne kulumit2177 €−15 799 €−12 101 €−45 552 €107 907 €
Aruanne esitatud23.04.202629.04.202509.04.202422.05.202328.04.202203.04.2021
Omakapitali osakaal varadest44,8 %−149,9 %23,0 %43,1 %84,0 %97,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust37,2 %−13,5 %−7,6 %−23,0 %22,5 %75,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang