Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14973634

Truvisory OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 142 €
  • Registrikood14973634
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20230
  • Müügitulu 202321 530 €
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 142 € seisuga 05.09.2026.
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

3/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 18.05.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.05.2020 2020, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Truvisory OÜ
Registrikood
14973634
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.05.2020
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Aadress kehtib alates
18.05.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Van Tuong Pham100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Van Tuong PhamJuhatuse liige18.05.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Van Tuong Phamkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige18.05.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 3 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu21 530 €+7,9
Müügitulu muutus157 496 € → 21 530 €-15
Maksuvõlgnimekirjas 142 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62011ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €39 tuh €79 tuh €118 tuh €157 tuh €20202021157 496 €202221 530 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2023. aastal 21 530 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Programmeerimine EMTAK 200821 530 €
2022Programmeerimine EMTAK 2008157 496 €
2021Programmeerimine EMTAK 2008133 557 €
2020Programmeerimine EMTAK 2008114 045 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020202021202202023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20230
20220
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2023202220212020
Müügitulu21 530 €157 496 €133 557 €114 045 €
Ärikasum−12 131 €46 749 €95 682 €91 568 €
Kasum enne tulumaksustamist−11 783 €46 749 €95 682 €91 568 €
Aruandeaasta kasum−11 783 €46 749 €95 682 €91 568 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku223 176 €235 754 €188 454 €91 571 €
sh käibevarad223 176 €235 754 €188 454 €91 571 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
sh raha223 176 €233 501 €188 454 €91 571 €
Omakapital222 215 €233 998 €187 250 €91 568 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum233 998 €187 249 €91 568 €0,00 €
Lühiajalised kohustised961 €1756 €1204 €3,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000
Ärikasum enne kulumit−12 131 €46 749 €95 682 €91 568 €
Aruanne esitatud25.06.202429.06.202331.05.202211.06.2021
Omakapitali osakaal varadest99,6 %99,3 %99,4 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−54,7 %29,7 %71,6 %80,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 142 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang